Blog > Komentarze do wpisu

Pomadka ochronna do ust bebe young care

Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki. Wydaję mnóstwo pieniędzy na uzupełnienie braków w mojej kosmetyczce. Testuję coraz to nowsze wynalazki, różne firmy, zapisuję wrażenia. Postanowiłam się nimi podzielić. :)


Przyszła jesień a wraz z nią chłodniejsze dni. Co za tym idzie dobrze jest pamiętać o naszych ustach. Przynajmniej moje już w ciągu kilku chłodniejszych dni przypomniały mi, że powinnam o nie zadbać.
Ta pomadka ochronna ma tradycyjne opakowanie, czyli jest wykręcana, w sztyfcie. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie, ponieważ pozwala na zachowanie pełnej higieny- nie musimy dotykać kosmetyku rękoma, które jak wiadomo nie zawsze są pierwszej czystości, gdy przebywamy na dworze.
Pomadka jest bezbarwna i bezzapachowa, taka wersja light, ale mnie bardzo to odpowiada. Doskonale natłuszcza usta, dzięki czemu chroni je przed wysychaniem i pękaniem.
Jest wydajna, mam ją od lutego i nie myślcie, że nie stosowałam jej przez jakiś okres czasu, bo nawet latem zdarzało się, że ją nakładałam na usta.
Jej cena to około 7 zł, co wydaje mi się dość niskim wydatkiem, jak na jakość prezentowanego kosmetyku. Jednym zdaniem warto zaprzyjaźnić się z tym produktem. 

 

 

piątek, 04 października 2013, arya90

Polecane wpisy